Kim jesteśmy?

PPHU „Martinex” to 25 lat na rynku, dziesiątki zadowolonych klientów, produkcja i materiały najwyższego gatunku. Jakość i doświadczenie są filarami naszej działalności.

Szyjemy przede wszystkim T-shirty, polówki, bluzki z długim rękawem (long-sleeve) z dzianiny oraz torby z tkaniny. Jednak zawsze jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia i nietypowe wzory.

Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z sitodrukiem i transportem do klienta. Mamy dostęp do materiałów w kilkudziesięciu kolorach. Posiadamy własne formy, ale szyjemy także na podstawie dostarczonych wykrojów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Zaufało nam Tesco, TV Toya i Polskie Koleje Linowe. Zaufaj i TY!

Dbałość o klienta

Dobre relacje z klientem są podstawą naszego funkcjonowania. Wiele firm współpracuje z nami na stałe, a inne wracają do nas po latach. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do waszych oczekiwań. Pracujemy szybko – nie odkładamy zamówień na ostatnią chwilę. Współpracujemy – chętnie posłuchamy waszych życzeń i opinii o doborze materiałów, wykroju czy rozmiarówce.

Doświadczenie

Oferujemy różnorodne usługi i współpracujemy z różnorodnymi klientami. Szyjemy duże partie dla sektora publicznego i agencji reklamowych oraz mniejsze kolekcje dla rodzinnych firm czy organizacji pozarządowych. Świadczymy też usługi przeszycia. Regularnie świadczymy usługi dla firm zagranicznych. 

Lokalna produkcja

Nie akceptujemy chińszczyzny. Wszystkie materiały i dodatki kupujemy u lokalnych producentów. Jesteśmy firmą z Łodzi i wspieramy regionalny biznes.